Zakres działalności

 

Kompleksowe zarządzanie marketingiem Produktów Farmaceutycznych


Wiele firm ma w swoim portfolio produkty, które mimo znaczącego potencjału rynkowego nie są promowane.
Produkty te przegrywają w konkurencji wewnętrznej z innymi preparatami, lub po prostu nie pasują do strategii promocyjnej firmy.

BLS Pharma oferuje fimom farmaceutycznym współpracę, której celem jest maksymalne wykorzystanie potencjału tkwiącego w portfelu produktów klienta.
Proponujemy objęcie aktywną i kompleksową promocją tych produktów, które z różnych przyczyn nie są promowane.

BLS Pharma oferuje całościowe opracowania strategii marketingowej dla produktów farmaceutycznych.
Opracowanie każdorazowo poprzedzone jest pogłębioną analizą rynku, opartą na samodzielnie przeprowadzonych badaniach marketingowych. Po uzyskaniu akceptacji klienta dla opracowanej przez BLS Pharma strategii marketingowej, przedstawiamy propozycję narzędzi i taktyk promocyjnych.
Po uzyskaniu akceptacji klienta BLS Pharma przejmuje kontrolę nad wdrożeniem strategii i monitorowaniem efektów.

Z naszej oferty korzysta m.in. największa fińska firma farmaceutyczna - ORION Pharma, z którą współpracujemy od 2006 roku, w zakresie promocji linii dermokosmetyków, wyrobów medycznych i leków Rx z linii ginekologicznej.
Dzięki współpracy z BLS Pharma firma ORION koncentruje się na swojej głównej działalności dotyczącej promocji innych preparatów na receptę.

 

Doradztwo marketingowe

 

Który menedżer nie marzy o sukcesie rynkowym - o błyskotliwym objęciu pozycji lidera rynku lub segmentu, lub co najmniej o pokonaniu w rynkowej walce głównego rywala!

Doskonale rozumiemy te potrzeby - BLS Pharma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom menedżerów pragnących odnieść sukces rynkowy.

Zespół BLS Pharma oferuje pomoc w zakresie analizy rynku, oceny szans i zagrożeń rynkowych. Pomagamy przy opracowaniu strategii promocyjnej produktu.

Oferujemy rónież doradztwo w zakresie konstruowania narzędzi badawczych.
Na życzenie klienta przeprowadzamy badania marketingowe we własnym zakresie.
Pracując dla naszych klientów korzystamy z własnego doświadczenia oraz współpracujemy z ekspertami z różnych dziedzin medycyny, zarządzania i marketingu oraz ze specjalistami od szkoleń.

Co oferujemy:

Analiza rynku - w oparciu o desk research, dane rynkowe dostarczone przez klienta, badania przeprowadzone w grupach lekarzy wybranych specjalizacji, wśród pacjentów, czy farmaceutów.

Opracowanie strategii marketingowej - w oparciu o przeprowadzoną analizę rynku, oraz informacje dostarczone przez klienta.

Przygotowanie narzędzi promocyjnych - opracowujemy stronę merytoryczną materiałów promocyjnych, programów lojalnościowych, itp. Na życzenie klienta zajmujemy się projektowaniem graficznym oraz stroną wykonawczą.

 

Nasza oferta cały czas się rozwija - tak jak ewoluują i rozwijają się potrzeby klientów

 

Jak pracujemy?

Współpracę rozpoczynamy od identyfikacji bieżącej sytuacji klienta, jego celów i planów ich realizacji. Oferta współpracy powstaje po analizie informacji uzyskanych od klienta. Może się okazać, że klient który zaprosił nas do rozmowy na temat konsultacji planu marketingowego rozpocznie współpracę z BLS Pharma w zupełnie innej dziedzinie lub zakresie, który lepiej będzie odpowiadał jego bieżącym potrzebom.

Utrzymujemy stały, bieżący kontakt z klientem. Informujemy go o postępach na każdym etapie projektu. W każdej chwili możemy podjąć działania korygujące, tak aby efekt końcowy jak najlepiej odpowiadał potrzebom klienta.

 

Sprawdź BLS Pharma.
Z nami Twoje szanse rosną!

Promocja jesienna Emolienty!
Ceralan i Lipolan zestaw 2 sztuki za cenę 1!

Nowy produkt w ofercie BLS - Humidose
Od lipca 2012 na zlecenie firmy Orion firma BLS Pharma zajmuje się również promocją prepratu Humidose.

Promocja jesienna Emolienty!
Ceralan i Lipolan zestaw 2 sztuki za cenę 1!

Nowy produkt w ofercie BLS - Humidose
Od lipca 2012 na zlecenie firmy Orion firma BLS Pharma zajmuje się również promocją prepratu Humidose.